Vodopád Tereziina údolí je jedním z nejromantičtějších míst jižních Čech snadno dostupných pro celé rodiny. Pro některé jednotlivce se pak může stát dokonce i velmi osudovým místem.

Zdá se to až neuvěřitelné, ale i z ryze společenské události se může stát dokonalý kynologický zážitek, když suita svatebních hostů zmodrá barvou K9, když zlaté prstýnky v okamžiku svatebního kroužkování přibíhá předat nevěstin pes Argo, když svatební akt je stvrzen pergamenem se 16 metodickými požadavky manželského výcviku, zkrátka když do svazku manželského vstupují v chrámu Přírody před romanticky hřmícím vodopádem dva členové K9 Rescue CZ. Komu se poštěstí zažít a sdílet okamžiky zhmotnělého štěstí dvou elegantních mladých lidí, kteří se rozhodli jít nadále společným životem i oficiální cestou. Asi je zbytečné plýtvat slovy, když osobní poděkování novomanželů je tak sugestivně vypovídající:

Kamarádi naši! Všichni jste byli naprosto skvělí a ve všem nápomocní! Ani jsme netušili, jak skvělé přátele ve vás máme. Samozřejmě jsme věděli, že jste báječní, ale až tak? Jsme udojmovaní z celého víkendu, afterparty byla taky boží, a až teď se teprve prokousáváme dary, blahopřáními a spoustou krabic, které nám zaplnily snad půl baráku. Doufáme, že jste si to užili s námi. Byl to takový šrumec, že už jsme pomalu nevěděli, čí jsme. Hlavně, že to vím teď: jsem paní Fialová! Je mi fialově fantasticky a máme s Tomem opravdu radost, jaké lidi máme v našem okolí. Lépe jsme si vybrat nemohli! Zdraví Vaši Fialáčci

Odpovědí budiž závěrečná slova pergamenu K9: Ať Váš další život v mikrosmečce spěje jen ke společným hrám bez jakéhokoli vrčení a rafání. Ať Vaše životy nadále provází jen radostný štěkot Vašich psů rušený jen šťastným dětským smíchem.


A vize budoucnosti? Je určitě nesmírně zajímavá informace, že při „házení kytice“ byla mezi řadou chtivých „civilistek“ nejúspěšnější v chytání naše další členka Gábina. Že by „fialová tsunami“ mohla v nějaké dohledné době mít pokračování třeba v jiné barvě? Nezapomenutelně krásná nevěsta Katka by určitě měla ve vysoce elegantní Gabče manekýnsky důstojnou pokračovatelku tohoto „venezuelského“ seriálu…