Jestliže stojíte před rozhodnutím pořídit si nové bydlení, které je zároveň úsporné na energie, jste na správném místě. Firma Tepora Group s.r.o., již od svého založení, nabízí nízkoenergetické domy pod značkou Český dům. Jedná se o modulový systém, který svými parametry splňuje vysoké nároky pro označení Štítkem energetické náročnosti (PENB) – B.

Tento projekt byl pečlivě připravován, více jak ročním vývojem, kde se kladl vysoký důraz na pevnou konstrukci a nejkvalitnější zateplení. Na vývoji se spolupodíleli přední čeští projektanti a statici a výsledkem je dům, který uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta.

Jsme ryze český výrobce modulových a mobilních domů, a nabízíme mnoho různých typů domů a provedení, u kterých lze variabilně měnit vnitřní příčky dle potřeb a přání zákazníka.

Dle průzkumu trhu můžeme říci, že jsme jediným českým výrobcem nízkoenergetických domů, které díky pevné konstrukci lze upravit i jako mobilní dům. Tato skutečnost je doložena i velkým zájmem o naše domy v Anglii a Holandsku.

Tento způsob bydlení si za poslední roky našel své místo i na českém trhu a nadále se rozrůstá a zaujímá své místo vedle různých typů bydlení jako je dřevostavba, nebo montovaný důmMobilní dům není jen záležitostí přechodného bydlení.  Český dům dokázal na trh přivést domy, které splňují veškeré parametry plnohodnotného a zároveň rychlého a pohodlného  bydlení.

V naší nabídce naleznete různé typy domů od 48 m2 až po zatím největší mobilní dům, který má rozměry 24×8 m a vnitřní užitnou plochu 168 m2. Jelikož se jedná o modulový systém, může se velice rychle přizpůsobit přáním zákazníků a tím vyhovět jejich individuálním požadavkům.

Veškeré domy dodáváme od omítkového povrchu až po dřevěný, nebo jiný exteriérový obklad. Nasloucháme všem přáním našich zákazníků a snažíme se vyhovět jejich požadavkům.

Jelikož má každý zákazník vlastní vkus, naše domy dodáváme nevybavené, jestliže si zákazník přeje, jsme ochotni dům vybavit „na klíč“, je možný výběr kuchyňské linky, podlahové nášlapné krytiny, designu sociálních prostorů aj. Za příplatek je možné dům vybavit podlahovým vytápěním, krbovými kamny, solárními panely, klimatizací aj. V základním provedení jsou české domy vybaveny stropním infratopením Heatflow. České domy jsou vyráběny v Čechách.

Budeme rádi když si z naší nabídky vyberete a pokud budete mít jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat na tel.        725 883 033 nebo na email info@tepora.cz a naši pracovníci se Vám budou velice rádi osobně věnovat. Věříme, že s námi naleznete odpověď k otázce Vašeho bydlení. 

Za celý realizační tým „Českého domu“
Kateřina Čadová – jednatelka společnosti